1. Slavíme dnes 13. neděli v mezidobí. Dnešní sbírka je měsíční, určená na mzdy farních zaměstnanců. Potřebná částka za červen činí 31.191,- Kč. Děkujeme za každý dar.

2. Tento týden budeme v liturgii prožívat:
- v pondělí – slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů. Mše sv. budou v neděli v 18:45 (cz), v pondělí v 7:00 (pl) a 18:00 (cz). Pamatujme, že se jedná o slavnost s doporučenou účastí na mši svaté.
- v pátek – svátek sv. Tomáše, apoštola.
- v neděli – slavnost sv. Cyrila, mnicha, a Metoděje, biskupa, patronů Evropy, hlavních patronů Moravy.

3. Krajská hygienická stanice vyhlásila pro všechny akce ve vnitřních prostorách v okrese Karviná a Frýdek-Místek povinnost zachovávání odstupu mezi osobami nejméně 2 metry. Prosíme tedy, během bohoslužeb dodržujte vzájemné odstupy. Spolu mohou sedět pouze členové jedné domácnosti.

4. Tento týden budeme prožívat 1. pátek v měsíci. Mše sv. budou v 7:00 (pl) a v 18:00 (cz). Eucharistické pobožnosti budou po každé mši sv. Vedená adorace Krista v Eucharistii nebude. Možnost prvopáteční zpovědi bude půl hodiny před ranní mší a odpoledne od 17:00. V pátek dopoledne kněží navštíví své nemocné.

5. Tento týden bude také 1. sobota v měsíci. V 6:15 bude fryštátský růženec, mše sv. v 7:00 bude obětována na všechny úmysly složené u oltáře Panny Marie Fryštátské.

6. Farní knihovna bude od neděle 05.07. opět otevřena dle standardní otevírací doby.