Společný víkend se uskuteční v termínu od 10 do 12. března tohoto roku v Bohušově (okr. Bruntál) na tamější faře při kostele sv. Martina. Zde je mapa k nahlédnutí. Může nám napomoci lépe zažít křesťanské společenství, prohloubit se ve věcech víry a dovědět se mnoho zajímavého. Proto, aby vše proběhlo hladce, je dobré před cestou vědět pár informací:

- dopravovat se budeme auty. Sraz u karvinské fary v 16.45 hodin

- s sebou je třeba přezůvky, věci osobní hygieny, osobní léky (kdo potřebuje), věci na převlečení, apod.

- na faře se spí v postelích s lůžkovinami, takže karimatky a spacáky není potřeba.

- strava je kompletně zajištěna z naší strany.

Na programu:

Pátek:

- příjezd a ubytování

- večeře

- modlitba chval

- večerka okolo 22 hodiny

Sobota:

- budíček

- modlitba breviáře

- snídaně

- katecheze o darech Ducha Svatého

- mše svatá

- oběd

- odpolední aktivita

- večeře

- večer s hosty

- večerka

Neděle:

- budíček

- modlitba a snídaně

- příprava na mši svatou

- mše svatá

- oběd

- odjezd do Karviné (návrat po 15 hodině nejdříve)

Co se týká finančního příspěvku, je dobrovolný a můžete tak učinit na farní účet, který najdete v menu Kontakty, nebo přes následující QR kód, který je potřeba naskenovat přes mobilní bankovnictví vaší banky:

 

Pin It