K radosti mnohých školních dětí se pomalu blíží konec června s ním i jejich nejočekávanější období, velké letní prázdniny. Mnozí z vás chvíle odpočinku od všedních povinností strávíte v daleké exotice, mnozí u babičky na vesnici, mnozí na akcích pořádaných naší farností. Je dobré ale nezapomenout na své křesťanské povinnosti a pamatovat na nedělní mši. K tomu zde přikládáme možnost zmapovat si, kdy a kde jít na mši svatou, (...)

když nemám přístup k ohláškám farnosti, kde bych zrovna potřeboval jít na mši. 

Existuje web, který spolupracuje s farnostmi a vyhledávačem seznam.cz a kde je možné si vyhledat bohoslužby podle místa, času, nebo kostela a i během dovolené si naplánovat mši svatou. Zde je jeho adresa: https://bohosluzby.cirkev.cz/

A pak je dobré vědět, že i církev, konkrétně i naše diecéze, nabízí místa k ubytování pro jednotlivce, rodiny nebo různá společenství a to v atraktivních lokalitách Beskyd i Jeseníků. Rezervaci je možné provést přes internet na stránce: www.apartmanyutrojice.cz

Přejeme všem požehnaný a vydatný odpočinek. 

 

Pin It