Jsem velmi rád, že se mi povedlo do naší farnosti pozvat paní Violu Brzezinskou a že ona pozvání přijala. Je to dnes maminka a manželka s mimořádným darem zpěvu a hudby. Zpívá o životě, o lásce a také jako hluboce věřící žena samozřejmě provozuje hudbu i v kategorii worship music, česky řečeno: hudbu, která chválí našeho Pána. Interpretka pochází z Polska, osobně ji znám a zaujalo mě na ní to, že v cca 19 letech, kdy vstoupila do světa Showbusinessu se rozhodla, že se nenechá "semlít" způsoby, které jsou tomto světě obvyklé a rozhodla se ve svém životě vyznávat hodnoty, (...)

ke kterým ji vede víra. Je ta samozřejmě na úkor kariéry a asi peněz. Myslím si tedy, že má co říci dnešnímu světu. Srdečně tedy zveme všechny. A to nejen na koncert, ale také na posezení a besedu s ní v Katechetickém domě. Více informací je na plakátku níže:

 

Pin It