Leden máme za polovinou a tak také končí tzv prezenční koledování při Tříkrálové sbírce. Jde o to, že koledníky na ulicích už letos nepotkáte, ale stále je možné přispívat na Tříkrálovou sbírku bezhotovostně. Možnosti jak na to najdete na oficiálním webu Tříkrálové sbírky pod tímto odkazem. Na tomto webu také najdete aktuální výsledky podle rozpečetěných pokladniček, kolik se přispělo on-line apod. A jak to dopadlo v Karviné? V letošní Tříkrálové sbírce se v Karviné vykoledovalo do 15 pokladniček 169.203 korun, loni to bylo 150.850 korun, což je zatím nejvíc za posledních pár let a nás to samozřejmě velice těší, uvedla paní Alina Humel, koordinátor TKS v Charitě Český Těšín. Do průhledné pokladničky, která byla umístěna v našem kostele Povýšení Svatého Kříže se vybralo bez mála 33.000,- Kč. Velké Pán Bůh zaplať všem koledníkům, dárcům a našemu farnímu koordinátorovi Petrovi Miškářovi.

Pin It