Blíží se nám Velikonoce a s nimi i prožívání utrpení, smrti a vzkříšení našeho Spasitele Ježíše Krista. Nabízíme pod tímto článkem již tradičně plakátek s pořadem Velikonočních  bohoslužeb v našich farnostech Karviná a Karviná - Doly. Velikonoce jsou důležitým, vlastně nejvýznamnějším momentem v životě každého křesťana, protože v nich jde o naši spásu. O Velikonoční vigilii také budeme obnovovat své křestní sliby. Proto je dobré se na ně připravit pořádnou Svátostí smíření. Pod článkem tedy najdete i rozpisy mimořádných zpovědních časů ve Svatém týdnu před Velikonocemi (letos od 24.3. do středy 27.3.). Přijedou mezi nás i cizí zpovědníci. Prosíme, abyste využili především možnost o Květné neděli odpoledne, kdy nás má být nejvíc. Děkujeme za pochopení a přeji všem bohaté a plodné prožití těchto svátků.

Pin It