Farní časopis Naše farní rodina / Nasza rodzina parafialna  je také dostupný v elektronické podobě...

 

 Týden po tiskovém vydání si jej můžete stáhnout ve formátu pdf a pohodlně číst na svých počítačích, tabletech a také chytrých telefonech. Stačí mít nainstalovaný nějaký PDF reader, nebo nějakou čtečku elektronických knih (zvláště doporučujeme pro mobilní zařízení) tedy iBook (pro jablíčkáře) nebo Kindle (pro všechny ostatní, tedy "zelené roboty" nebo "okna"). 

Kontakt na redakci: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Nová čísla najdete pravidelně v menu: O farnosti > Publikace > Naše farní rodina

Pokud by někdo měl zájem o nějaké archivní číslo, které není zveřejněno na naších stránkách neváhejte o ně požádat na redakční e-mailové adrese. 

Pin It