TERMÍNY CYKLŮ PŘEDNÁŠEK V RÁMCI PŘÍPRAVY K PŘÍJETÍ SVÁTOSTNÉHO MANŽELSTVÍ V ROCE 2021

Všechny přednášky začínají v 17:00 hod. a konají se v budově Katechetického domu ŘKF Karviná,

ul. Pivovarská 12/3, 733 01 Karviná-Fryštát - hlavní vchod zboku budovy.

Vzhledem k aktuální epidemické situaci a zákazu skupinových setkání nejsme schopni určit termíny setkání v rámci příprav k uzavření církevního manželství pro rok 2021. V běžném režimu přípravy probíhají v 2., 3. a 4. pátky v březnu, dubnu a květnu proto Vás, drazí Snoubenci, prosíme, abyste si předběžně rezervovali tyto termíny. Standardní způsob přípravy bude možný až v době platností PES 3, kdyby to nebylo možné před Vaší svatbou přípravu budeme řešit individuálně. 

Od února 2021 je možnost se také zúčastnit on-line přípravy, kterou organizuje Centrum pro rodinu a sociální péči naši diecéze. Podrobnosti programu a možnost se přihlásit naleznete zde: https://www.prorodiny.cz/centrum-pro-rodinu-a-socialni-peci/aktuality/distancni-priprava-na-manzelstvi/

 

přednášející / téma cyklus 1. cyklus 2. cyklus 3.

jáhen Ing. Bc. Bruno Borski, CSc.

Život s Bohem, modlitba, Boží slovo, svátosti, svátostné manželství

--- --- ---

ThLic. Mgr. Przemysław A. Traczyk, farář

Budování vztahu, emoce, otevření na nový život, křesťanská výchova děti

--- --- ---

MUDr. Beata Kunzová

Lidská sexualita a její hodnota a místo v manželství, přirozené plánování rodičovství

--- --- ---


Snubní zápis a také 4. příprava probíhají individuálně po osobní domluvě s farářem příp. jiným duchovním naši farnosti (tel. farář: 733 619 047 nebo e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).