Blíží se nám začátek školního roku a mnozí se už ptáte na vyučování náboženství. Letos jsme připravili elektronický formulář, přes který je možné přihlásit dítě k výuce náboženství v českém i polském jazyce. Prosíme všechny rodiče, aby tohoto formuláře využili, protože k tomu, abychom vám moli pomáhat při náboženské výchově Vašich dětí potřebujeme na vás mít kontakt. Děkujeme moc za pochopení. Najdete zde též rozvrh hodin pro výuku náboženství v Polské základní škole i v Katechetickém domě  (...)

 

K elektronickému formuláři je možné se dostat přes následující odkaz:

http://www.doo.cz/prihlaska/308-prihlaska-na-nabozenstvi-2022-2023-v-rkf-karvina

Výuka začíná v týdnu od 12. září 2022.

Rozvrh hodin pro výuku náboženství v Polské základní škole i v Katechetickém domě je pod následujícím odkazem:

Pin It